Środa, 24 czerwca

Tomasz Wędrowniczek w Jaworzynie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Od ponad 30 lat podróżuje po Polsce i odwiedza włodarzy poszczególnych powiatów, miast i gmin. W poniedziałek, 3 kwietnia odwiedził Jaworzynę Śląską.

Tomasz Pawłowski, znany także jako Tomasz Wędrowniczek, spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem, który obdarował go zestawem promocyjnych gadżetów.

Pan Tomasz od 1990 r. podróżuje po polskich urzędach. Wizyty dokumentuje zdjęciami i relacjami, które umieszcza w albumach i kronikach. Na co dzień mieszka w Gnieźnie. Jest osobą niepełnosprawną, co wcale nie przeszkadza mu w realizacji jego pasji.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka