Piątek, 24 lipca
17°C Świdnica

Tragiczny wypadek pod Dobromierzem

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

22 listopada około godziny 15.30 doszło do tragicznego wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 5 pomiędzy Strzegomiem a Dobromierzem.

Kobieta, kierująca samochodem osobowym, podczas próby wyprzedzania ciężarówki, zderzyła się czołowo z autobusem na ukraińskich numerach rejestracyjnych. W wyniku wypadku poniosła śmierć na miejscu.

Autobusem podróżowała ukraińska orkiestra teatru narodowego. Trzech pasażerów zostało rannych i trafiło do szpitala. Na miejscu do późnych godzin nocnych pracowały służby policji, straży i pogotowia. Droga krajowa była zablokowana do godziny 22.00.

Poszkodowani zostali przewiezieni do dobromierskiego ośrodka kultury, gdzie oczekiwali na przyjazd autokaru. W tym czasie niezbędnej pomocy i opieki udzielili im pracownicy Urzędu Gminy i GOKSiR.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka