To tam właśnie odbył się IV Turniej Kręglarski dla Osób z Niepełnosprawnością organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Świebodzicach. W tej corocznej imprezie wzięło udział 6 drużyn: ŚDS PSONI Koło w Świdnicy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Powiatowy Ośrodek Wsparcia Kamienna Góra, Ośrodek Wsparcia "Pod Zielonym Dębem" i My:)
Po zaciętej walce podium prezentowało się następująco:
I miejsce PŚDS w Wałbrzychu
II miejsce ŚDS w Wałbrzychu
III miejsce ŚDS w Świebodzicach
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.