Sobota, 27 czerwca

Turniej kręglarski

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Super atmosfera, wysoki poziom sportowy, wspaniali goście i kręgle – tak w skrócie można opisać to co działo się 24 kwietnia w Kręgielni OSiR Świebodzice.

To tam właśnie odbył się IV Turniej Kręglarski dla Osób z Niepełnosprawnością organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Świebodzicach. W tej corocznej imprezie wzięło udział 6 drużyn: ŚDS PSONI Koło w Świdnicy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Powiatowy Ośrodek Wsparcia Kamienna Góra, Ośrodek Wsparcia "Pod Zielonym Dębem" i My:)

Po zaciętej walce podium prezentowało się następująco:

I miejsce PŚDS w Wałbrzychu

II miejsce ŚDS w Wałbrzychu

III miejsce ŚDS w Świebodzicach

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka