Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Turniej Piłki Nożnej uczniów z Jaroszowa

Sobota, 3 czerwca 2017, 10:58
Aktualizacja: 11:00
Autor: red
Jaroszów: Turniej Piłki Nożnej uczniów z Jaroszowa
Fot. UM Strzegom
Na jaroszowskim boisku Orlik odbył się Turniej Piłki Nożnej dla drużyn z klas III – VI w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia".

Gimnazjaliści z klasy II, realizatorzy projektu: Maciek, Bartek, Emil i Konrad zajęli się swoimi drużynami, przygotowali dla nich stroje, poczęstunek oraz prowadzili taktycznie i motywowali uczestników przez cały turniej.

Turniej otworzyła dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz wraz z paniami z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej - Małgorzatą Kruk i Adrianną Kalin, które również przyglądały się rozgrywkom dobrze zmotywowanych zawodników. W prezencie od naszych gości szkoła otrzymała kilkanaście krokomierzy, które zamierzamy używać w różnych sytuacjach, imprezach, zawodach. Dobrze mieć wiedzę jaką aktywność prezentujemy, a jaka byłaby wystarczająca, aby dążyć do zdrowia.

Mecze podczas turnieju odbywały się w systemie "każdy z każdym". Wyniki końcowe:

I miejsce - drużyna Macieja - 9 punktów
II miejsce - drużyna Bartka - 4 punkty
III miejsce - drużyna Emila - 4 punkty
IV miejsce - drużyna Konrada - 0 punktów

O drugie miejsce w wielkich emocjach walczyły drużyny Bartka i Emila strzelając rzuty karne. Wszystkie mecze sędziowane były przez specjalistów, absolwentów jaroszowskiej szkoły, którzy niejeden mecz piłkarski mają na swoim koncie. Tomasz, Dawid, Szymon i Piotr spisali się doskonale, wybierając jeszcze na koniec piłkarza i bramkarza turnieju. Najlepszym piłkarzem został wybrany trzecioklasista Michał Redlica, a najlepszym bramkarzem Oskar Drozdowicz. Gratulacje dla zawodników.

Zawody podsumowała wicedyrektor szkoły - Violetta Posłuszna – Koziałkowska, która podziękowała wszystkim za zaangażowanie i wraz z gośćmi wręczyła dyplomy i upominki dla najlepszych.

Podziękowanie dla dziewcząt z klasy I gimnazjum za pomoc logistyczną przy organizacji turnieju, a Kasi Siedleckiej za fotorelację.

Obszerna fotorelacja na facebookowym profilu ZSP Jaroszów:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group