Turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 stycznia w hali sportowej przy ul. Mieszka Starego w Świebodzicach. Początek zawodów zaplanowano na 8.30.
Tym razem w Świebodzicach powalczą młodzicy
Audio
Czytaj na głos
Podczas III edycji Turnieju Młodzików w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice nie będzie można narzekać na słabą obsadę. Udział w imprezie wezmą zawodnicy: Zagłębia Lubin, Lechii Dzierżoniów, Gryfa Świdnica, Polonii Świdnica, Nysy Kłodzko, UKS–u Gniewków, a także oczywiście reprezentacji gospodarz
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.