Czwartek, 25 czerwca

Tym razem w Świebodzicach powalczą młodzicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Podczas III edycji Turnieju Młodzików w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice nie będzie można narzekać na słabą obsadę. Udział w imprezie wezmą zawodnicy: Zagłębia Lubin, Lechii Dzierżoniów, Gryfa Świdnica, Polonii Świdnica, Nysy Kłodzko, UKS–u Gniewków, a także oczywiście reprezentacji gospodarz

Turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 stycznia w hali sportowej przy ul. Mieszka Starego w Świebodzicach. Początek zawodów zaplanowano na 8.30.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka