W piątek, 24 listopada uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej wybrali się do Muzeum Kolejnictwa, aby uczcić przypadający na 25 listopada Dzień Kolejarza.
Uczniowie w imieniu całej społeczności szkoły złożyli życzenia na ręce Katarzyny Szczerbińskiej-Tercjak – dyrektor muzeum.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.