Środa, 24 czerwca

Umowy podpisane

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

We wtorek, 7 lutego, Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga zaprosił do Ratusza Miejskiego zarządy i przedstawicieli klubów i stowarzyszeń, celem podpisania umów na realizację zadań publicznych na rok 2023.

Jako pierwsze umowy zawarły:

MKS Victoria Świebodzice
MKS Silesia Świebodzice
Klub Sportowy Due Soccer
Akademia Piłkarska Champions
Fighter Kaczmarek Grodowski
UKS Ameoli
KS FGA
PTTK Świebodzickie Łaziki
Klub Przyjaciół Siatkówki Chełmiec
KS GVT

Na jutro, 8 lutego zaplanowane zostało kolejnych 9 spotkań. Pula środków do pozyskania w tym roku wyniosła 900 tysięcy złotych na następujące zakresy.

wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu;rnochrona i promocja zdrowia;rnkultura, sztuka oraz ochrona dziedzictwa narodowego.

Wszystkie środki zostały rozdysponowane.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka