Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 875
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Uwielbiają tańczyć

Wtorek, 29 stycznia 2013, 0:08
Aktualizacja: 0:10
Autor: red.
Żarów: Uwielbiają tańczyć
Fot. UM Żarów
Księżniczki, wróżki, biedronki, policjanci, sportowcy i strażacy. W takich strojach, we wtorek 22 stycznia przedszkolaki Bajkowego Przedszkola w Żarowie bawiły się na tradycyjnej zabawie karnawałowej. Radości było o tyle więcej, że wspólnie z dziećmi w przedszkolnej imprezie aktywny udział brali również nauczyciele szkolnej placówki.

Karnawałowe szaleństwo trwa. Ten radosny czas w Bajkowym Przedszkolu dzieci spędzały równie wyjątkowo. Wspólnie z najmłodszymi pociechami naszego przedszkola bawiliśmy się przy skocznej muzyce. Zabawa była naprawdę udana. Jednak najważniejsze tego dnia były uśmiechnięte twarze przedszkolaków. To była dla nas najcenniejsza nagroda – cieszyła się dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie Elżbieta Wierzyk.

W karnawałowym szaleństwie uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolnej placówki.

Wszystkich grup w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie jest osiem. I wszystkie aktywnie i chętnie brały udział w karnawałowych pląsach. Nie trzeba było specjalnie zachęcać najmłodszych do wspólnej zabawy. Muzyka porywała ich do tańca i skocznej zabawy. To już tradycja, że w naszym przedszkolu odbywa się zabawa karnawałowa. Z roku na rok jednak staramy się ją urozmaicać i bawić się razem z przedszkolakami – dodała dyrektorka.

(Magdalena Pawlik UM Żarów)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group