Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Victoria na podium

Sobota, 28 września 2019, 10:05
Aktualizacja: 10:06
Autor: red
Świebodzice: Victoria na podium
Fot. UM Świebodzice
W ubiegły weekend (20–22 września 2019 r.) na Hali Sportowo–Widowiskowej OSiR odbyła się impreza sportowa pn. „Turniej Piłki Ręcznej Kobiet Memoriał Edmunda Walczaka” upamiętniająca znakomitego Świebodziczanina, założyciela sekcji piłki ręcznej MKS Victoria Świebodzice.

Serię spotkań rozpoczęły piłkarki z MKS Victoria Świebodzice i MKS Karkonosze Jelenia Góra. Po emocjonującym meczu burmistrz miasta Paweł Ozga wraz z zastępcą Mariuszem Szafrańcem uroczyście zainaugurowali turniej, witając przybyłych gości, zawodniczki, trenerów i kibiców. Podczas części oficjalnej wyróżnieni zostali synowie Edmunda Walczaka i trenerzy zaangażowani w rozwój piłki ręcznej w naszym mieście: Roman Walczak, Wojciech Walczak, Leszek Walczak, Adam Nitka, Wiesław Iwanio, Marek Gąsior, Andrzej Wankat, Bogusław Stankiewicz.

Roman Walczak osobiście zaprosił na parkiet zasłużonych trenerów i zawodników sprzed lat, którzy przyczynili się do sukcesów szczypiornistów. Radość i wzruszenie dawało się odczuć na trybunach. Kolejne mecze rozgrywane były w systemie turniejowym przez cały weekend. Mecz finałowy odbył się w niedzielę o godzinie 13:00. Zwyciężyły zawodniczki KPR Kobierzyce II, MKS Victoria Świebodzice zajęła wysokie 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy piłkarkom oraz trenerce.

Wyniki rywalizacji:

KPR Kobierzyce II
KKS Polonia Kępno
MKS Victoria Świebodzice
MKS Zagłębie Lubin II
UKS Pantery Dopiewo
LZS TOR Dobrzeń Wielki
MKS Karkonosze Jelenia Góra II
APR Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group