Niedziela, 14 czerwca
11°C Jelenia Góra

Victoria uległa Olimpii

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W pierwszym meczu sparingowym przed zbliżającą się rundą jesienną sezonu 2016/2017 w IV lidze Dolnośląskiej, Victoria Świebodzice przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem III ligi Olimpii Kowary 1:3.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Niemczyk. Kolejny mecz sparingowy nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 23.07.2016 r. o godzinie 13:00 w Mieroszowie z miejscowym Białym Orłem Mieroszów.

Skład MKS Victorii Świebodzice: Chrebela, Olszówka, Niemczyk, Lehner, Jędrasiewicz, Drąg Ł., Traczykowski, Rosicki, Borowiec, Bałut, Testowany zawodnik oraz Jaskółowski, Struski, Uglis, Zyl.

Nowym zawodnikiem Victorii został Tomasz Szyszka, który do tej pory reprezentował barwy MKS-u Szczawno Zdrój.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka