Środa, 24 czerwca

W bojowych nastrojach do Warszawy

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Siatkarki MKS–u Świdnica rozpoczynają w piątek w Warszawie turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski juniorek. W stolicy naszymi przeciwniczkami będą gospodynie – siatkarki Sparty, a także Dargfil Tomaszów Mazowiecki i MKS V LO I Rzeszów.

Nastroje w zespole są bojowe, jedziemy do Warszawy po korzystny rezultat – wyznaje Magdalena Antoniak, trenerka naszej drużyny. Awans do kolejnej fazy turnieju Mistrzostw Polski uzyskają dwie najlepsze ekipy.

Skład MKS-u na turniej w stolicy: Gabriańczyk, Gancarz, Krusiewicz, Szczurek, Bernaciak, Wójcik, Słowikowska, Golec, Dolecka, N. Gezella, M. Gezella

Plan turnieju

Piątek (17 lutego)
Sparta Warszawa – Dargfil Tomaszów Mazowiecki (10.00)
MKS Świdnica – MKS V LO I Rzeszów (14.00)

Sobota (18 lutego)
Dargfil Tomaszów Mazowiecki – MKS V LO I Rzeszów (10.00)
Sparta Warszawa – MKS Świdnica (12.00)

Niedziela (19 lutego)
MKS Świdnica – Dargfil Tomaszów Mazowiecki (10.00)
MKS V LO I Rzeszów – Sparta Warszawa (12.00)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka