Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W szponach agresji

Czwartek, 18 lutego 2016, 11:12
Aktualizacja: Sobota, 20 lutego 2016, 13:34
Autor: opr.red.
Świdnica: W szponach agresji
Fot. www.sm.swidnica.pl
W nocy 14 lutego 2016 r. ok. godz. 00:40 patrolujący rejon Placu Grunwaldzkiego strażnicy zauważyli, jak ulicą Wałbrzyską grupa młodych mężczyzn goni innego mężczyznę. Natychmiast udali się za nimi i zobaczyli jak na skrzyżowaniu z ulicą Dworcową, przed przejazdem kolejowym, udało się im dopaść i powalić uciekiniera.

Niczym rozwścieczone zwierzęta zaczęli go szarpać i kopać. Tylko dzięki zdecydowanej i szybkiej interwencji, pokrzywdzony mężczyzna uniknął zgoła poważniejszych konsekwencji. Na widok radiowozu trzech napastników zaczęło uciekać, a jeden z nich tak był zajęty kopaniem leżącego, że nie spostrzegł zbliżających się do niego strażników.

Został przez nich ujęty i w tym czasie na miejsce przybył patrol policji. Pomocnym w tym zdarzeniu okazał się monitoring wizyjny miasta, którego operator ustalił, gdzie udali się zbiegli napastnicy. Wspólna akcja strażników i policjantów zakończyła się zatrzymaniem całej czwórki chuliganów. Teraz podobnie, kiedy w czwórkę pastwili się nad leżącym, solidarnie odpowiedzą za ten czyn jak i groźby karalne, kierowane w stronę interweniujących funkcjonariuszy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group