Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 732
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wakacje w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu

Piątek, 22 lipca 2016, 12:55
Aktualizacja: 13:58
Autor: red
Strzegom: Wakacje w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Wakacje w roku 2016 w Zespole Szkół Specjalnych dzięki wsparciu finansowemu ze środków Gminy Strzegom, obfitowały w szereg różnorodnych zajęć sportowo– rekreacyjnych, artystycznych oraz edukacyjnych.

Na zajęciach profilaktycznych, uczestnicy półkolonii uczyli się, jak radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach, szczególnie w zagrożeniach nałogami.

Zajęcia kulinarne natomiast to stały element programu, ponieważ cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież z wielkim zaangażowaniem przyrządza i smakuje wykonane samodzielnie potrawy, a wizyta w prawdziwej pizzerii pozostanie z pewnością na długo wszystkim w pamięci. Zorganizowane wyjścia i wycieczki m.in. do kręgielni w Świebodzicach, do Zamku Książ i Palmiarni oraz możliwość obejrzenia filmu pt. "Alicja po drugiej stronie lustra" w Strzegomskim Centrum Kultury, pozwalały na doświadczenie wielu pozytywnych wrażeń. Jednak najwięcej radości przyniosły odwiedziny w gospodarstwie "Jaśkowe Kozy", gdzie podopieczni mogli głaskać, karmić, a nawet podjąć próbę samodzielnego wydojenia kozy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group