Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1048
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Walentynkowa zbiórka krwi

Środa, 10 lutego 2016, 8:57
Aktualizacja: 9:30
Autor: opr.red.
Żarów: Walentynkowa zbiórka krwi
Fot. www.um.zarow.pl
Zakochane pary w nadchodzące Walentynki mogą spełnić dobry uczynek. Wystarczy odpowiedzieć na apel żarowskiego klubu Honorowych Dawców Krwi, który tuż przed świętem zakochanych organizuje pierwszą w tym roku zbiórkę krwi i podzielić się tym życiodajnym płynem.

Zbiórka krwi zaplanowana została na wtorek, 9 lutego w godz. 9.00-13.00. Krew będzie można oddawać w żarowskim Zespole Szkół. - Pomysł jest bardzo prosty. Zbliża się dzień św. Walentego, popularne walentynki, święto w wielu przypadkach bardzo komercyjne. Chcemy pokazać młodym zakochanym ludziom, że można dzielić się miłością nie tylko ze sobą nawzajem, ale też z osobami potrzebującymi. Oddawanie krwi to nic innego jak oddawanie kawałka siebie, ratowanie ludzkiego życia - podkreśla Czesław Giemza prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Żarowie.

W tym roku żarowski Klub Honorowych Dawców Krwi planuje zorganizować siedem akcji krwiodawstwa. Krew będzie można oddawać w Zespole Szkół przy ul. Zamkowej 10, Gminnym Centrum Kultury i Sportu przy ul. Piastowskiej 10A oraz bibliotece publicznej przy ul. Piastowskiej 10 w Żarowie. Kolejna taka okazja dopiero na wiosnę, 12 kwietnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group