Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Wielkanoc w „Słoneczku”

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, jednak wiosennych temperatur nadal nie widać. Przedszkolacy z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” spotkali się, żeby wprowadzić wszystkich w ciepły, świąteczny nastrój.

Posłuchaliśmy piosenek i wierszy o zajączkach, pisankach, kurczakach. Poznaliśmy tradycje i symbole związane z Wielkanocą. W tak miłym nastroju jesteśmy przygotowani na nadejście tak ważnych świąt. Z tej też okazji wszystkim czytelnikom życzymy:

Żeby śmiały się pisanki,
Uśmiechały się baranki,
Mokry śmigus zrosił skronie,
Dużo zdrowia sypiąc w dłonie!
Najserdeczniejsze życzenia pełnych wiosennejrnradości i nadziei Świąt Wielkanocnychrnżyczy Dyrekcja i Pracownicy
Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka