Posłuchaliśmy piosenek i wierszy o zajączkach, pisankach, kurczakach. Poznaliśmy tradycje i symbole związane z Wielkanocą. W tak miłym nastroju jesteśmy przygotowani na nadejście tak ważnych świąt. Z tej też okazji wszystkim czytelnikom życzymy:
Żeby śmiały się pisanki,
Uśmiechały się baranki,
Mokry śmigus zrosił skronie,
Dużo zdrowia sypiąc w dłonie!
Najserdeczniejsze życzenia pełnych wiosennejrnradości i nadziei Świąt Wielkanocnychrnżyczy Dyrekcja i Pracownicy
Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.