• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 13:06
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 761
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wieści z niższych lig

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 25 stycznia 2011, 13:42
Aktualizacja: Środa, 26 stycznia 2011, 11:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Oprócz naszych II–ligowych tenisistów GLKS–u Foleko Świdnica przy stołach zameldowali się także zawodnicy występujący w niższych klasach rozgrywkowych. Poniżej komplet wyników i aktualne tabele rozgrywek.

III-liga
STS Bartoszów – GLKS Pastuchów Jaworzyna Śląska 10:7
TOP II Bolesławiec – LZS Fornax Włosień 0:10
LZS Nysa Wolbromek – LZS TS Zaręba 10:4

1. Pogoń Góra – 8 – 15 – 79:34
2. LZS Włosień – 9 – 14 – 86:53
3. Nysa Wolbromek – 9 – 10 – 78:61
4. TS Zaręba – 9 – 9 – 74:71
5. STS Bartoszów – 9 – 9 – 72:70
6. GLKS Pastuchów/Jaworzyna – 9 – 7 – 67:74
7. MKSTS Polkowice – 8 – 4 – 50:69
8. TOP II Bolesławiec – 9 – 2 – 13:87

IV-liga legnicka
AKS Strzegom – KS Legnickie Pole 0:10
LZS Nysa II Wolbromek – MKSTS II Polkowice 10:6
STS Chrobry Głogów – UKS Żak Gierałtowiec 10:3
Konfeks Legnica – GLKS II Jaworzyna Śląska 10:6

1. KS Legnickie Pole – 8 – 14 – 76:24
2. Nysa II Wolbromek – 8 – 13 – 71:43
3. Chrobry Głogów – 8 – 12 – 71:42
4. Konfeks Legnica – 8 – 11 – 68:49
5. GLKS II Jaworzyna – 8 – 7 – 61:61
6. Żak Gierałtowiec – 8 – 4 – 34:68
7. MKSTS II Polkowice – 8 – 3 – 49:73
8. AKS Strzegom – 8 – 0 – 10:80

IV-liga wałbrzyska
Ślęża II Gimnazjum Wiry – UKS Ożary 1:10
AZS Collegium Nowa Ruda – BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:3

1. Sudety Międzylesie – 9 – 15 – 86:54
2. UKS Ożary – 9 – 15 – 82:52
3. Ślęża I Wiry – 9 – 14 – 84:49
4. BSTS Bystrzyca Kł. – 9 – 10 – 72:58
5. AZS Nowa Ruda – 8 – 8 – 61:59
6. Sowa Lutomia/Świdnica – 9 – 8 – 72:67
7. Radunia Tąpadła – 8 – 5 – 56:73
8. Jastrząb Boguszów-Gorce – 9 – 3 – 39:83
9. Ślęża II Wiry – 10 – 2 – 38:95

V-liga
MKS Nysa Kłodzko – USKS GM Nowa Ruda 7:10
UKS II Ożary – SLSO Salos Dzierżoniów 4:10
MLKS Śnieżnik II Stronie Śl. – UKS Radunia II Tąpadła 3:10

1. Orlęta II Krosnowice – 11 – 22 – 110:18
2. USKS Nowa Ruda – 11 – 19 – 106:66
3. Salos Dzierżoniów – 10 – 15 – 87:43
4. Radunia II Tąpadła – 11 – 14 – 87:74
5. Śnieżnik II Stronie Śl. – 11 – 10 – 79:75
6. Sokół Nowy Waliszów – 10 – 10 – 70:79
7. UKS II Ożary – 10 – 8 – 71:75
8. Nysa Kłodzko – 12 – 6 – 58:103
9. Sudety II Międzylesie – 10 – 2 – 42:93
10. Ślęża III Wiry – 10 – 0 – 16:100

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~student 25-01-2011 14:24
Gratulacje dla Tąpadły. Serdecznie pozdrawiam Michała D.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group