Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Wójt nagrodziła nauczycieli

Wtorek, 15 października 2013, 7:55
Autor: red.
Gmina Świdnica: Wójt nagrodziła nauczycieli
Fot. UG Świdnica
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nagrody, podziękowania, za trud włożony w pracę z dziećmi i młodzieżą, odebrali, z rąk wójta gminy Świdnica, wyróżniający się nauczyciele oraz dyrektorzy gminnych placówek oświatowych.

Na ręce zebranych, wójt Teresa Mazurek, w asyście dyrektor GZO Marii Jaworskiej złożyła życzenia dla wszystkich nauczycieli, wraz z podziękowaniami za trud pracy dydaktyczno-wychowawczej.

- Oświata, od zawsze, jest oczkiem w głowie władz gminy, nie tylko, dlatego że wydatki na nią stanowią znaczny % w naszym budżecie, ale również, dlatego że mamy świadomość, jak ważne jest inwestowanie w wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. Zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku musicie włożyć w codzienna pracę z młodzieżą. Dlatego, też wyrazy podziękowania należą się Państwu nie tylko w tym pięknym dniu, ale też na co dzień. Dziękuję za rozwijanie talentów i uzdolnień uczniów, za wspomaganie rozwoju tych, którzy potrzebują wsparcia, za przewodnictwo w drodze do wiedzy i dorosłości. Dziękuję za serce, które wkładacie w gminną oświatę. W Dniu Edukacji Narodowej - święta całej polskiej oświaty proszę przyjąć życzenia dalszych sukcesów, satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy, zdrowia oraz szczęścia w życiu osobistym - mówiła wójt gminy.

Spotkanie to stało się również okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy w tym roku wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej.
Do grona tegorocznych nauczycieli uhonorowanych Nagrodą Wójta Gminy dołączyli: Roman Bogusławski - Gimnazjum w Pszennie, Lidia Bakalarczyk - Gimnazjum w Witoszowie Dolnym, Ewa Krawętek – SP w Bystrzycy Górnej, Anita Zawada- SP w Mokrzeszowie, Eulalia Jennings – SP w Mokrzeszowie, Anna Słupecka – SP w Pszennie.

W tym roku, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej Dolnośląski Kurator Oświaty – Beata Pawłowicz wyróżniła i nagrodziła 2 nauczycieli z terenu gminy Świdnica: Piotra Dubiela – dyrektora Gimnazjum w Witoszowie Dolnym i Marię Kubica – nauczyciela ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym.

Podziękowania za ciężką pracę włożoną w prawidłowe funkcjonowanie palcówek otrzymali również dyrektorzy wszystkich placówek oświatowych w gminie Świdnica. W tym roku wójt gminy Świdnica przyznała 17 nagród na łączną kwotę 30800 zł.

(UG Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group