Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 949
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: WOŚP coraz bliżej: znamy zespoły, czekamy na dary

Sobota, 15 grudnia 2012, 3:57
Aktualizacja: 3:58
Autor: red.
Świdnica: WOŚP coraz bliżej: znamy zespoły, czekamy na dary
Fot. archiwum
Podczas przyszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w świdnickim Klubie Bolko wystąpi ponad 10 wykonawców. To wynik akcji poszukiwania zespołów zainteresowanych wsparciem wydarzenia. Trwa zbiórka przedmiotów i usług do licytacji.

W niedzielę 13 stycznia, muzycznego wsparcia dla WOŚP udzielą m.in. Anal Front, A-Wers, Ballistic, Chopped Brain, Cockroach, Collision, Crash, Guys of Destruction, Dive 3D, DJ Mariusz, Rock Symptom, Sticky Icky. Dokładne godziny i kolejność występów poznamy w przyszłym roku, ale już teraz wiadomo, że można spodziewać się stylistycznej różnorodności od punk rocka po hip-hop.

Artyści jako pierwsi zadeklarowali swoją pomoc, organizatorzy czekają teraz na wszelkie dary, które będzie można zlicytować podczas finału na rzecz "ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów". Zgłoszenia przyjmowane są w Świdnicy w Informacji Turystycznej (Rynek / ul. Wewnętrzna 2). Świdnicki Ośrodek Kultury liczy na wsparcie zarówno firm jak i osób prywatnych. Przyjmowane są przedmioty i usługi. Jeśli chcesz pomóc zadzwoń pod numer 74 852 02 90 lub przyjdź osobiście do Informacji Turystycznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group