Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 878
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wsparcie dla szkół

Wtorek, 26 stycznia 2021, 13:37
Autor: red
Świebodzice: Wsparcie dla szkół
Fot. UM Świebodzice
Szkoły i przedszkola otrzymały wsparcie od firmy Beta Security.

25 stycznia (poniedziałek) w Ratuszu Miejskim w Świebodzicach odbyło się spotkanie z udziałem Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Zastępcy Burmistrza Miasta Tobiasza Wysoczańskiego, Firmy Beta Security System oraz Dyrektorek placówek oświatowych.
Z ramienia firmy w spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor do Spraw Rozwoju Beta Security System Andrzej Byjos, Członek Zarządu Paweł Byjos, Dyrektor Regionu Dolny Śląsk Arkadiusz Kaczmarek i Koordynator do Spraw Ochrony Rafał Wójcik.

Andrzej Byjos poinformował, że z wielką przyjemnością przekazuje na ręce dyrekcji szkół podstawowych oraz przedszkoli nowoczesny sprzęt do przeciwdziałania COViD-19 w postaci sześciu urządzeń do pomiaru temperatury oraz do dezynfekcji rąk.

Uczestniczki spotkania: Elwira Kirklo-Rusek SP nr 1, Jolanta Styrna-Grossman SP nr 3, Dorota Uzar SP nr 4, Magdalena Stąpor SPI, Alicja Mokrzyńska Przedszkole nr 2, Beta Gil Przedszkole nr 3 oraz Alicja Pawlica kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, która odebrała sprzęt w imieniu dyrektor SP nr 2 Teresy Walczak Jusiel, z radością przyjęły przekazany sprzęt, dziękując firmie Beta Security System za okazane wsparcie i troskę o bezpieczeństwo uczniów, przedszkolaków oraz kadry pedagogicznej.

Serdeczne podziękowania dla Zarządu Firmy za bardzo dobrą współpracę z samorządem złożył także Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który wyraził uznanie dla działań firmy funkcjonującej z dużym powodzeniem na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma Beta Security System znana jest z aktywnego działania na rzecz mieszkańców, wielokrotnie wspierała akcje charytatywne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
100%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group