Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wybierz się na rowerową przejażdżkę

Wtorek, 20 września 2016, 11:06
Autor: red
Żarów: Wybierz się na rowerową przejażdżkę
Fot. UM Żarów
Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów" i Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie zapraszają wszystkich amatorów dwóch kółek na wspólną przejażdżkę rowerami.

Uczestnicy rowerowego happeningu będą mogli również wziąć udział w konkursie "Rodzinne Potyczki Rowerowe 2016", w którym do wygrania są cenne nagrody.

To już druga edycja konkursu, w którym we wspólnej zabawie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne.
- I tym razem, wzorem roku ubiegłego zapraszamy rodzinne zespoły do wspólnej zabawy. Wystarczy stworzyć minimum dwuosobowy zespół rodzinny, wziąć udział w naszej zabawie i zgarnąć cenne nagrody. To wszystko oczywiście na rowerze. Ponadto, każdy kto weźmie udział w "Rodzinnych Potyczkach Rowerowych" w nagrodę otrzyma bezpłatnie oznakowanie swojego roweru. Finałem wycieczki będzie ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek - mówi Michał Sobczyński prezes Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Każdy, kto ma ochotę w taki właśnie sposób spędzić sobotnie popołudnie może dołączyć do grupy chętnych rowerzystów. Zbiórka z rowerami w sobotę, 1 października o godz. 13.30 przy ul. Szkole Podstawowej w Żarowie na ul. Ogrodowej.

Trasa przejazdu: Start/meta - ul. Ogrodowa, teren Szkoły Podstawowej w Żarowie, kierunek - Żarów - Łażany - Przyłęgów - Skarżyce - Pastuchów - Piotrowice - Żarów.

Rowerowa akcja organizowana jest przy wsparciu Burmistrza Miasta Żarów, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu i Komisariatu Policji w Żarowie.

Szczegóły na facebooku www.facebook.com/RowerowyZarow

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group