Niedziela, 28 czerwca

Wybrali ostatnich sołtysów

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Zakończył się cykl zebrań wiejskich, podczas których mieszkańcy gminy Dobromierz wybierali swoich reprezentantów na najbliższe cztery lata.

Bez zmian na stanowiskach pozostają sołtysi Dobromierza, Roztoki i Borowa, a wyniki wyborów w tych sołectwach przedstawiają się następująco:

Dobromierz – sołtys Jerzy Werczyński;

rada sołecka – Bogumiła Gajek, Marta Nydza, Łukasz Kucemba, Julianna Tarka, Urszula Konieczna, Piotr Seperant.

Roztoka – sołtys Ilona Rój;

rada sołecka – Mariusz Rajca, Ewelina Ochrombel, Joanna Babiarz, Małgorzata Mróz, Tomasz Ochrombel, Agnieszka Turko, Wioletta Rechnio.

Borów – sołtys Adam Rogala;

rada sołecka – Justyna Czepiżak, Jolanta Drewiczak, Bogumiła Misek, Joanna Rogala, Przemysław Rogala.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka