Piątek, 26 czerwca

Wygrana Polonii/Stali

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Polonia/Stal Świdnica w pierwszym meczu kontrolnym pokonała GKS Kobierzyce 5–0.

Warto odnotować, że w tym meczu zobaczyliśmy dwóch 16-latków Jakuba Białasa i Dawida Romaniuka, dwóch 17-latków: bramkarza – Bartłomieja Kurzeję oraz powracającego z Miedzi Legnica Macieja Mazankę, czy też 18-latków: Oskara Łuszkiewicza Krystiana Jagiełę, Damiana Lechniuka i Eryka Klemińskiego.

Poloniści wyszli na prowadzenie w 18. Minucie, kiedy Krystian Jagieła dośrodkował w pole karne, a gola zdobył Patryk Salamon. Kilka minut później centrę Łukasza Kota na gola zamienił Damian Lechniuk. Pod koniec pierwszej połowy świetnym uderzeniem z dystansu popisał się Wojciech Szuba i było 3-0. W drugiej połowie nasi zdobyli jeszcze dwa gole. Na 4:0 podwyższył z rzutu wolnego powracający z wypożyczenia z Bielawianki Bielawa Andrii Kozachenko, a wynik meczu ustalił Krystian Jagieła.

Polonia-Stal Świdnica – GKS Kobierzyce 5:0 (3:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Filipczak, Szuba, P. Mazanka, Łuszkiewicz, Jagieła, Lechniuk oraz Kurzeja, M. Mazanka, Gładysz, Romaniuk, Białas.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka