Czytających: 1338

Jaworzyna Śląska: XII Memoriał Mariana Gołdyna i Zbigniewa Niżyńskiego MTB Oleszna

Niedziela, 13 sierpnia 2017, 17:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 12:28
Powrót do szkolenia od podstaw w kolarstwie górskim MTB daje coraz lepsze efekty w wynikach sportowych.

Następne pokolenie jaworzyńskich kolarzy zdobywa doświadczenie startując w wyścigach terenowych. Prym wiedzie doświadczony i najdłuższy stażem Jakub Bieliński. W rozegranym kolejnym wyścigu MTB w Olesznej Kuba po bardzo efektywnej i taktycznej jeździe wygrał wyścig juniorów na dystansie 17 km. W kategorii chłopców 11-12 lat świetnie pojechał Andrzej Richtszajd zwyciężając na dystansie 4.5 km. Na tym samym dystansie Judyta Tonder zajęła drugie miejsce w kategorii żakinia. Dobrze też pojechali chłopcy w kategorii 7-8 lat Oliwier Okarmus zajął trzecie miejsce a Tymoteusz Bałuk był ósmy. W najmłodszej kategorii dzieci przedszkolnych pierwsza była Zuzia Bałuk.