Środa, 24 czerwca

Z Mamą i Tatą odkrywam Świdnicę

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W najbliższą sobotę, 16 lipca zapraszamy na kolejną wycieczkę z cyklu „Z Mamą i Tatą odkrywam Świdnicę”.

Nie do wiary! Straszne historie, czary – mary... Czy strach ma wielkie oczy? Sprawdzimy to na wycieczce, podczas której wysłuchamy naprawdę strasznych opowieści.

Na wieczorny spacer po mieście, pełen mrocznych i zagadkowych historii oraz odrobiny czarów zapraszamy wszystkie odważne dzieci.

Spotkanie z przewodnikami o godz. 19.30, przy fontannie z Neptunem.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka