Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Zabawa karnawałowa w Wierzbnej

Poniedziałek, 30 stycznia 2017, 17:53
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2017, 10:55
Autor: red
Wierzbna: Zabawa karnawałowa w Wierzbnej
Fot. UM Żarów
Wspólne zabawy, konkursy i wizyta Świętego Mikołaja. Wśród atrakcji zaplanowanych podczas zabawy karnawałowej w Wierzbnej nie zabrakło także niespodzianek dla wszystkich rodziców.

Na świetlicy wiejskiej, gdzie odbywała się zabawa nie brakowało księżniczek, wróżek, policjantów, spidermanów i innych bajkowych postaci, a do tańca przygrywali muzycy z zespołu Maślani.
- Każdego roku organizujemy zabawę karnawałową dla naszych najmłodszych mieszkańców. Dziękujemy wszystkim naszym pomocnikom za pomoc i współorganizację. Podziękowania składam także na ręce naszych pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które zawsze dbają o poczęstunek dla naszych gości. Bez Was i Waszej pomocy zabawa nie byłaby tak udana - mówiła radna Zuzanna Urbanik.

O liczne atrakcje dla najmłodszych zadbali przedstawiciele Rady Sołeckiej oraz mieszkańcy Wierzbnej. Były nie tylko konkursy, tańce, ale także pokaz gry na nietypowych instrumentach.
- Staramy się wspólnie, aby dzieci dobrze się bawiły. Zabawa jednak nie byłaby tak udana, gdyby nie liczne inicjatywy i dobre pomysły naszej radnej Zuzanny Urbanik, która z wielkim zaangażowaniem organizuje różne przedsięwzięcia dla mieszkańców Wierzbnej, nie tylko tych najmłodszych - dopowiadała Renata Ziomko z zespołu Maślani.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group