Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zabawa na całego na Koszarowej w Strzegomiu

Środa, 3 września 2014, 12:02
Aktualizacja: 12:06
Autor: red.
Strzegom: Zabawa na całego na Koszarowej w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Najmłodsi mieszkańcy ul. Koszarowej w Strzegomiu wreszcie doczekali się otwarcia nowego placu zabaw, które odbyło się 29 sierpnia. Była wielka feta i mnóstwo radości. Otwarcie połączone było z hucznym festynem dla całych rodzin.

Najpierw część oficjalna z wystąpieniem władz miasta, a później zabawa. Plac był oblegany przez dzieci, które nie kryły swojej radości, bo wreszcie w ich dzielnicy powstało miejsce, gdzie będą mogły się bezpiecznie i swobodnie bawić. Plac zaopatrzony jest w piaskownicę, karuzelę, ślizgawki i wiele innych urządzeń zabawowych. Dużą atrakcją był festyn, na którym nie zabrakło pysznych kiełbasek z grilla. Były też liczne konkursy, malowanie twarzy oraz wiele innych niespodzianek.

Warto dodać, że na ul. Koszarowej powstanie jeszcze siłownia zewnętrzna oraz wielofunkcyjne boisko. – Te inwestycje są bardzo ważne dla mieszkańców ul. Koszarowej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów, Zielonej i Morskiej. Jestem niezwykle szczęśliwa, że powstaje nowoczesna infrastruktura dla dzieci, młodzieży i dorosłych. – mówiła radna Marta Zięba.

(Kornelia Wilczak)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group