Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1181
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zabytkowy dworzec kolejowy w Świebodzicach odzyska dawną świetność

Wtorek, 29 listopada 2011, 9:24
Aktualizacja: 15:20
Autor: red
Świebodzice: Zabytkowy dworzec kolejowy w Świebodzicach odzyska dawną świetność
Fot. użyczone
Coraz bliżej do wyczekiwanej modernizacji zabytkowego dworca PKP w Świebodzicach. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu ogłosił zapowiadany jeszcze na początku roku przetarg na wykonanie robót budowlano–montażowych dla projektu "Przebudowa dworca kolejowego w Świebodzicach".

Projekt obejmuje m. in.: remont dachu, wykonanie izolacji budynku, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej na energooszczędną, wykonanie tynków wewnętrznych oraz posadzek w holu i WC, dostosowanie WC do potrzeb osób niepełnosprawnych, remont pomieszczeń kasowych wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, remont elewacji wraz z dociepleniem. Ponadto przeprowadzone mają być m. in. prace w zakresie: malowania ścian i sufitów w holu i WC, montażu kurtyn powietrznych w holu, wykonania instalacji zimnej i ciepłej wody w pomieszczeniach sanitariatów ogólnodostępnych oraz wykonania instalacji wodnej przeciwpożarowej.
Wykonawca ma czas na zrealizowanie projektu do 30 września 2012 roku. Oferty można składać do 30 listopada 2011 roku do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w terminie 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group