Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1385
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Żądło dyrektorem ŚOSiR

Poniedziałek, 4 lipca 2022, 13:43
Autor: red
Świdnica: Żądło dyrektorem ŚOSiR
Fot. UM Świdnica
Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Został nim Jerzy Żądło, dotychczasowy zastępca Prezydent Miasta Świdnicy. Zastąpi na tym stanowisku pełniącego obowiązki dyrektora Jana Czałkiewicza, który przechodzi na emeryturę.

Jerzy Żądło – absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Ma na swoim koncie także dwa kierunki studiów podyplomowych: menadżerskie oraz zarządzanie jakością na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania ryzykiem, operatywnego systemu zarządzania finansowego, audytu wewnętrznego. Zdał egzamin państwowy na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Od lat związany jest ze świdnickim sportem, szczególnie piłką nożną – był piłkarzem MKS Polonia Świdnica, następnie Sparty Świdnica i Stali Świdnica, a obecnie jest trenerem (UEFA B) LKS Bystrzyca Górna.

- OSIR żegna Jana Czałkiewicza, wieloletniego pracownika i w ostatnich kilku latach pełniącego obowiązki dyrektora ośrodka. Poszukiwałam na to stanowisko osoby rozumiejącej sport, zaangażowanej i przygotowanej do zarządzania tak dużym i nowoczesnym kompleksem sportowym. Swój akces zgłosił Jerzy Żądło, mój były zastępca, który kierował OSIR w poprzednich latach. Moim zdaniem to idealna osoba, bowiem wywodzi się ze środowiska świdnickich sportowców, ma znakomite relacje i bogate doświadczenie. Wykazuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że poradzi sobie bardzo dobrze z powierzoną funkcją – mówi Beata Moskal-Słaniewska, Prezydent Miasta Świdnicy.

Do konkursu na stanowisko dyrektora OSIR aplikacje złożyła jedna osoba. Komisja konkursowa zarekomendowała osobę Jerzego Żądło, który zaprezentował wysoki poziom merytoryczny i spójną wizję rozwoju ośrodka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group