• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 16:31
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 816
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zagra III i IV–liga

Wiadomości: III-liga, IV-liga
Piątek, 12 października 2012, 20:28
Aktualizacja: 20:29
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Wicelider IV–ligi AKS Strzegom zagra na wyjeździe z Łużycami Lubań, a III–ligowa Polonia Świdnica zmierzy się w Trzebnicy z miejscową Polonią.

11. kolejka IV-ligi
Łużyce Lubań - AKS Strzegom 13 października, 16:00
Piast Zawidów - Nysa Kłodzko 14 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary 14 października, 15:00
Nysa Zgorzelec - Orla Wąsosz 14 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa - Piast Nowa Ruda 13 października, 11:00
Miedź II Legnica - Pogoń Oleśnica 14 października, 11:00
Piast Żmigród - GKS Kobierzyce 13 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra - Granica Bogatynia 13 października, 15:00

Tabela:
1. Piast Żmigród---------------10 – 18 – 22-14
2. AKS Strzegom---------------10 – 18 – 18-8

3. Sokół Wielka Lipa----------10 – 18 – 19-16
4. Granica Bogatynia----------10 – 17 – 21-13
5. Karkonosze Jelenia Góra--10 – 17 – 19-15
6. GKS Kobierzyce------------10 – 17 – 21-18
7. Orla Wąsosz-----------------10 – 16 – 13-13
8. Piast Zawidów--------------10 – 16 – 14-10
9. Pogoń Oleśnica--------------10 – 15 – 18-17
10. Olimpia Kowary------------10 – 14 – 20-15
11. Orkan Szczedrzykowice---10 – 14 – 12-19
12. Piast Nowa Ruda-----------10 – 13 – 17-13
13. Łużyce Lubań--------------10 – 11 – 17-24
14. Nysa Zgorzelec-------------10 – 8 – 9-23
15. Miedź II Legnica------------10 – 5 – 14-16
16. Nysa Kłodzko---------------10 – 3 – 6-26

12. kolejka III-ligi
Promień Żary - Lechia Dzierżoniów 13 października, 14:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 października, 14:00
Polonia Trzebnica - Polonia Świdnica 13 października, 15:00
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa 13 października, 15:00
Pogoń Świebodzin - Lechia Zielona Góra 13 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice - Ilanka Rzepin 13 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa - Piast Karnin 14 października, 15:00
Ślęza Wrocław - Orzeł Międzyrzecz 13 października, 15:00

Tabela III-ligi
1. Lechia ZG---------11 – 28 – 39:8

2. Ślęza---------------11 – 24 – 27:10
3. Promień------------11 – 23 – 21:15
4. Pogoń--------------11 – 22 – 22:11
5. Lechia D.-----------11 – 21 – 18:9
6. Ilanka--------------11 – 19 – 18:12
7. Prochowiczanka---11 – 16 – 19:17
8. Piast-----------------11 – 14 – 12:16
9. Polonia Ś-----------11 – 13 – 18:18
10. Foto-Higiena------11 – 13 – 14:18
11. Bielawianka--------11 – 12 – 13:18
12. Orzeł ZŚ------------11 – 12 – 18:22
13. Sprotavia-----------11 – 10 – 7:13
14. Motobi--------------11 – 8 – 9:17
15. Polonia T.-----------11 – 6 – 8:24
16. Orzeł M.-------------11 – 3 – 6:41

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group