Czwartek, 25 czerwca

Zagrają o puchar Burmistrza

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Osiem drużyn sportowych wystartuje w turnieju piłkarskim, który rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę, 16 lipca na stadionie w Mrowinach.

Główną nagroda będzie puchar Burmistrza Miasta Żarów.

Oganizatorzy turnieju: LZS "Zieloni Mrowiny" i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Oprócz sportowych zmagań, podczas festynu w Mrowinach nie zabraknie także grillowanych kiełbasek, poczęstunku, loterii fantowej i zabawy do białego rana. - Serdecznie zapraszamy na turniej piłkarski do Mrowin. Zmierzą się w nim drużyny, które powalczą o puchar Burmistrza Miasta Żarów. Żadna drużyna jednak nie odjedzie bez pucharu. Każdy wysiłek, bez względu na końcowe wyniki zostanie doceniony. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na działalność klubu sportowego LZS "Zieloni Mrowiny". Zapraszamy na dobrą zabawę do Mrowin - mówi Roman Konieczny mieszkaniec Mrowin i przewodniczący Rady Miejskiej.

Początek turnieju o godz. 14.00 na stadionie sportowym w Mrowinach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka