• Wtorek, 19 listopada 2019
  • Godz. 6:50
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryna, Maksyma
  • Czytających: 850
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zapowiedź piłkarskiej klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 1 czerwca 2012, 13:57
Aktualizacja: 13:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższy weekend tradycyjnie na piłkarskich boiskach pojawią się zawodnicy z najniższej klasy rozgrywkowej na naszym terenie.

28. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Herbapol Stanowice - Granit Rogoźnica 3 czerwca, 11:00
Błękitni Komorów - LKS Wiśniowa 3 czerwca, 11:00
Wodospad Zastruże - Zieloni Mrowiny 1 czerwca, 18:00
Grom Panków - Orzeł Witoszów 3 czerwca, 11:00
Nysa Kłaczyna - LKS Piotrowice Świdnickie 3 czerwca, 14:00
Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno 3 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany 3 czerwca, 11:00
Pauzuje Wierzbianka Wierzbna

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------25 – 66 – 93:22
2. Zieloni-------------25 – 61 – 93:33
3. Herbapol----------25 – 56 – 105:36
4. Tęcza--------------25 – 53 – 86:39
5. Wiśniowa---------25 – 52 – 86:44
6. Zryw---------------25 – 43 – 59:34
7. Granit--------------26 – 34 – 79:63
8. Grom---------------25 – 32 – 48:82
9. Wierzbianka-------26 – 28 – 49:70
10. Błękitni-----------25 – 26 – 45:59
11. Błyskawica-------25 – 25 – 37:61
12. Płomień------------26 – 23 – 42:78
13. Piotrowice--------25 – 15 – 36:89
14. Orzeł---------------25 – 14 – 52:106
15. Wodospad---------25 – 12 – 24:121

28. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Boxmet Piskorzów - Ślężanka Tąpadła 3 czerwca, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Klubokawiarnia Roztocznik 3 czerwca, 12:00
Spółdzielca Marcinowice - Sparta Ostroszowice 3 czerwca, 15:00
Dąb Mościsko - Sparta Oleszna 3 czerwca, 14:00
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3 czerwca, 14:00
Zgoda Grodziszcze - Piast Jaźwina 3 czerwca, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - Płomień Makowice 3 czerwca, 11:00
Pauzuje LKS Gilów

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------25 – 64 – 106:24
2. Boxmet------------25 – 58 – 83:35
3. Piast---------------24 – 55 – 85:35
4. Płomień------------25 – 49 – 102:59
5. Dobrocin----------25 – 45 – 78:36
6. Orzeł P.D.---------25 – 39 – 79:70
7. Zryw---------------25 – 39 – 88:54
8. Dąb-----------------25 – 36 – 53:48
9. Orzeł P.Z.---------25 – 35 – 79:81
10. Klubokawiarnia--26 – 32 – 62:98
11. Gilów--------------26 – 23 – 44:81
12. Sparta Ostr.------24 – 22 – 58:98
13. Sparta Ol.---------24 – 20 – 51:85
14. Ślężanka----------26 – 16 – 43:99
15. Spółdzielca---------25 – 4 – 17:123

25. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Płomyk Borówno - KS Walim 3 czerwca, 14:00
Victoria II Świebodzice - Berit Głuszyca 3 czerwca, 14:00
Gryf Burkatów - Joker Jaczków 3 czerwca, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Grodno Zagórze Śląskie 0:3
Podgórze Wałbrzych - Husaria Grzędy 3 czerwca, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 czerwca, 14:00

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------22 – 54 – 82:17
2. Zdrój--------------22 – 53 – 100:29
3. Iskra---------------23 – 51 – 108:37
4. Grodno------------23 – 41 – 76:64
5. KS------------------22 – 38 – 61:44
6. Podgórze----------22 – 32 – 55:58
7. Berit---------------22 – 31 – 61:53
8. Górnik NM--------23 – 30 – 37:48
9. Joker---------------22 – 25 – 53:113
10. Płomyk-------------22 – 19 – 36:64
11. Husaria-----------22 – 14 – 23:86
12. Gryf----------------22 – 13 – 29:70
13. Zieloni-------------23 – 14 – 34:72 – wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce spotkań

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group