Czwartek, 25 czerwca

Zawody pływackie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W piątek 23 czerwca br. Warsztat Terapii Zajęciowej ze Strzegomia był organizatorem IV Zawodów Pływackich, które odbyły się na strzegomskiej pływalni ,,Delfinek''.

Wzięły w niech udział drużyny z WTZ Wałbrzych, WTZ Świdnica, DPS Jaskulin oraz organizatorzy imprezy.
- Konkurencje dostosowane były do możliwości uczestników zawodów. Każdy uczestnik otrzymał medal i gorące brawa. Takie momenty pokazują nam, że potrafimy przełamywać swoje słabości z radością i uśmiechem. Serdecznie dziękujemy prezesowi spółki OSiR Pawłowi Mosór za możliwość przeprowadzenia kolejnych zawodów - informuje Sabina Kubacka, kierownik strzegomskiego warsztatu.

Wśród obecnych byli m.in. burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta oraz zastępca burmistrza - Tomasz Marczak.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka