Wzięły w niech udział drużyny z WTZ Wałbrzych, WTZ Świdnica, DPS Jaskulin oraz organizatorzy imprezy.
- Konkurencje dostosowane były do możliwości uczestników zawodów. Każdy uczestnik otrzymał medal i gorące brawa. Takie momenty pokazują nam, że potrafimy przełamywać swoje słabości z radością i uśmiechem. Serdecznie dziękujemy prezesowi spółki OSiR Pawłowi Mosór za możliwość przeprowadzenia kolejnych zawodów - informuje Sabina Kubacka, kierownik strzegomskiego warsztatu.
Wśród obecnych byli m.in. burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta oraz zastępca burmistrza - Tomasz Marczak.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.