Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Zawody wędkarskie z okazji 45–lecia koła Strzegom

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Na zbiorniku „Rekreacyjny” w Rusku odbyły się Zawody Spławikowe z okazji 45–lecia koła Strzegom. Wzięło w nich udział 9 zespołów z zaprzyjaźnionych kół.

Rywalizacja - trwająca od godz. 8.00 do 12.00 - była ciężka z powodu zmian pogody.

Po ważeniu ryb wyłoniono zwycięzców. W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się wędkarze reprezentujący KWK Wałbrzych. Kolejne miejsca zajęli: Świdnica Miasto i Okręg Wałbrzych. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Waldemar Lekosz (Świebodzice), wyprzedzając Henryka Pokrzywę (Okręg Wałbrzych) i Adama Stachurę (Świdnica Miasto). Dodajmy, że największą rybę, karpia o dł. 42 cm, złowił Jan Parszuto (KWK Wałbrzych).

Zwycięzcom zostały wręczone puchary przez prezesa Okręgu Andrzeja Polaka. Na zakończenie był poczęstunek gorącą grochówką.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka