Środa, 24 czerwca

Zbiórka elektrośmieci w Świebodzicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Jeśli macie Państwo w piwnicy stare lodówki, telewizory, zepsute narzędzia, zabawki czy zużyte świetlówki, baterie lub akumulatory – można się tego bez problemu pozbyć podczas zbiórki elektrośmieci w Świebodzicach.

Akcja odbędzie się w dniach 25-26 marca (poniedziałek, wtorek), w godzinach porannych. Wystarczy wystawić wszystkie te wymienione sprzęty obok śmietnika do godz. 8.30.

Osoby które nie są w stanie wystawić odpadów, proszone są o kontakt pod nr tel. 791 124 774 (w godz. 7.00-15.00) w celu ustalenia odbioru sprzętu bezpośrednio z domu.

Organizatorem zbiórki jest Urząd Miejski w Świebodzicach oraz firma TKM Recykling Polska.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka