W tym roku Godzina dla Ziemi obchodzona jest 23 marca. Włączmy się w ten światowy ruch! O godz. 20.30 warto choć na chwilę wyłączyć zbędne oświetlenie. Świebodzice także zaakcentują ten dzień – o wspomnianej godzinie zgasną światła na ratuszu miejskim.
Zgaś światło, włącz się do zmian!
Audio
Czytaj na głos
Od kilku lat w marcu obchodzimy Godzinę dla Ziemi – to akcja, która ma na celu nakłonienie zwykłych ludzi, a także korporacje, do wyłączenia na jedną godzinę świateł oraz urządzeń elektrycznych w domach i biurach. Co roku miliony ludzi na całym świecie gaszą światło w symbolicznym geście dla Ziemi.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.