Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 586
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zieloni ogrywają Czarnych

Wiadomości: klasa A
Wtorek, 19 listopada 2013, 15:56
Aktualizacja: 22:59
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do niemałej niespodzianki doszło w Mrowinach, gdzie walczący o utrzymanie Zieloni pokonali w meczu 15. kolejki grupy I klasy A mających mistrzowskie aspiracje Czarnych Wałbrzych.

15. kolejka klasy A – grupa I
Tęcza Bolesławice - Górnik Boguszów-Gorce 4:3
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych 3:1
Włókniarz Głuszyca - Biały Orzeł Mieroszów 4:3
Zieloni Mrowiny - Czarni Wałbrzych 2:1
Zdrój Jedlina Zdrój - Unia Jaroszów 2:1
Granit Roztoka - KS Walim 4:0
Cukrownik Pszenno - Sudety Dziećmorowice 3:0
Grom Witków - Wenus Nowice 5:0

Tabela
1. Granit Roztoka-----------15 - 33 - 28-12
2. Zdrój Jedlina Zdrój------15 - 33 - 36-19
3. Sudety Dziećmor.--------15 - 32 - 36-20
4. Czarni Wałbrzych--------15 - 30 - 42-27
5. Grom Witków-------------15 - 26 - 38-21
6. Unia Jaroszów------------15 - 23 - 34-23
7. Cukrownik Pszenno------15 - 22 - 25-23
8. Gwarek Wałbrzych-------15 - 21 - 24-26
9. KS Walim------------------15 - 21 - 28-42
10. Wenus Nowice----------15 - 19 - 38-29
11. Orzeł Mieroszów--------15 - 19 - 33-30
12. Włókniarz Głuszyca----15 - 16 - 25-34
13. Tęcza Bolesławice------15 - 13 - 25-52
14. Zieloni Mrowiny----------15 - 12 - 25-42
15. Górnik Boguszów-G.----15 - 12 - 18-43
16. Nysa Kłaczyna-----------15 - 8 - 17-29

15. kolejka klasy A – grupa II
Delta Słupice - Wieża Rudnica 2:1
Czarni Sieniawka - Skałki Stolec 1:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zieloni Łagiewniki 5:3
Koliber Uciechów - Płomień Makowice 2:0
Tarnovia Tarnów - LKS Gola Świdnicka 1:1
Zgoda Grodziszcze - Ślęża Ciepłowody 3:3
Błękitni Owiesno - Rawa Boleścin 0:4
Boxmet Piskorzów - Niemczanka Niemcza 0:5

Tabela
1. Niemczanka Niemcza----15 - 36 - 46-19
2. Zryw Gola Świdnicka----15 - 33 - 40-18
3. Płomień Makowice-------15 - 33 - 49-27
4. Polonia Ząbkowice Śl.---15 - 32 - 45-24
5. Skałki Stolec--------------15 - 29 - 49-16
6. Zieloni Łagiewniki--------15 - 27 - 36-32
7. Tarnovia Tarnów----------15 - 26 - 39-43
8. Koliber Uciechów---------15 - 24 - 32-22
9. Delta Słupice--------------15 - 19 - 31-34
10. Czarni Sieniawka--------15 - 19 - 28-34
11. Rawa Boleścin-----------15 - 17 - 38-47
12. Zgoda Grodziszcze------15 - 13 - 28-43
13. Boxmet Piskorzów-------15 - 12 - 20-38
14. Ślęża Ciepłowody--------15 - 10 - 15-40
15. Wieża Rudnica------------15 - 8 - 29-57
16. Błękitni Owiesno----------15 - 4 - 18-49

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group