Czwartek, 25 czerwca

Zmiany u strażaków

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Zakończyły się spotkania sprawozdawczo–wyborcze we wszystkich jednostkach OSP na terenie gminy Jaworzyna Śląska.

Do zarządów poszczególnych jednostek wybrano:
OSP Jaworzyna Śląska: Prezes: Mariola Krejwis-Piasecka Naczelnik: Przemysław Piasecki Kierowca: Krzysztof Piasecki, Piotr Gracarn OSP Nowice: Prezes: Józef Kogut Naczelnik: Jarosław Hurman Kierowca: Mateusz Parafianowiczrn OSP Pastuchów: Prezes: Dawid Waliszek Naczelnik: Wojciech Szczepaniak Kierowca: Andrzej Lorekrn OSP Bolesławice: Prezes: Wojciech Kędzior Naczelnik: Franciszek Rajter Kierowca: Kamil Pałkowskirn OSP Pasieczna: Prezes: Marek Bernat Naczelnik: Marcin Maziarz Kierowca: Mateusz Pałkowskirn OSP Piotrowice: Prezes: Radosław Mentel Naczelnik: Damian Sendor Kierowca: Maciej Mentel

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka