Piątek, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 218
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zmiany w dolnośląskim SLD

Wiadomości: Region
Niedziela, 15 stycznia 2012, 19:28
Aktualizacja: 19:32
Autor: Sven
Fot. Sven
Co prawda, decyzje dotyczące wałbrzyskiego SLD zapadną dopiero 28 stycznia, ale od soboty wiadomo, że na Dolnym Śląsku strukturami partii będzie rządzić Radosław Mołoń.

W Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju odbył się w sobotę Kongres dolnośląskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Nowym przewodniczącym został wice marszałek województwa dolnośląskiego Radosław Mołoń. Zastąpił na tym stanowisku Janusza Krasonia, który zrezygnował ze stanowiska po klęsce wyborczej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach parlamentarnych.

Szczawiński kongres zdominowała krytyka obecnego rządu, głośno mówiono o konieczności zmian w dziedzinie polityki społecznej. Dotychczasowy przewodniczący powiatowych struktur SLD w Wałbrzychu Robert Ławski nie wyklucza, że wystartuje w wyborach na przewodniczącego partii w Wałbrzychu. Zdradził, że zostaną połączone struktury miejskie i powiatowe.

Marek Dyduch, który zrezygnował z ubiegania się o kierownictwo dolnośląskich strukturach partii będzie się teraz zajmował rozliczeniem po przegranych wyborach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~petek 21-09-2012 13:54
dlaczego sld nie zajmie jasnego stanowiska na temat obecności religii w szkołach ,czy obecnośc religijnych znaków w miejscach publicznych to coś normalnego iktóre są akceptowane ,skoro twórcy katolicyzmu załozyli sobie judaizm ,czy działacze sld nie mają czasu zając się tymi sprawami??!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group