Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 626
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znów ten Kajetanowicz

Wiadomości: Mikołajki
Niedziela, 6 czerwca 2010, 21:17
Aktualizacja: 21:20
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem wygrali 67. Rajd Polski, trzecią eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Bracia Dobrowolscy przesunęli się po wczorajszym dniu na 26. pozycję.

Zasiadający w swoim Subaru Impreza zwycięzcy rajdu para Kajetanowicz/Baran utrzymała wczorajszą przewagę, kontrolując wydarzenia na trasie. Sytuacja na podium od wczoraj nie uległa zmianie. Na drugiej pozycji ze stratą 58 sekund zameldował się Michał Sołowiow wraz z Maciejem Baranem, a na trzecim miejscu wylądowali Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski. Zwycięstwo w Rajdzie Polski pozwoliło Kajetanowiczowi i Baranowi na wyjście na prowadzenie w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Startujący w barwach Citroena C2R2 bracia Dobrowolscy poprawili swoją wczorajszą lokatę. Po I dniu zmagań byli na 32. pozycji, dziś jednak „podkręcili” trochę tempo i ostatecznie wylądowali na 26. miejscu w klasyfikacji generalnej. Jeśli chodzi o miejsce w swojej klasie „R” to nic się nie zmieniło. Zajęli 7. pozycję tracąc do zwycięzców braci Bębenków ponad 22. minuty.

Kolejną czwarta eliminacja mistrzostw Polski odbędzie się na terytorium czeskim. Od 2 do 4 lipca kierowcy będą ścigać się w Rajdzie Bohemia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group