Do konkursu przystąpiło pięciu kandydatów. Konkurs przeprowadziła komisja konkursowa powołana przez Radę Miejską w Jaworzynie Śląskiej. W dniu 11 marca komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę konkursu, którym jednogłośnie został Pan Adrian Szewczyk. Nowy dyrektor ma 45 lat.
Jest absolwentem studiów magisterskich z zakresu zarządzania na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawodowo, od początku związany z ochroną zdrowia. Najpierw w latach 1999-2008 pracował w branży farmaceutycznej. Od 2008 roku był dyrektorem SP ZOZ Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Świebodzicach. Nowy dyrektor pracę rozpocznie 1 kwietnia 2019 r.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.