Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli drogowej jadącego ulicą Armii Krajowej kierowcę Audi A4. W pojeździe był również pasażer. Podczas legitymowania zachowanie jednego z mężczyzn było podejrzane i zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Policjanci w związku z tym dokonali przeszukania samochodu oraz kierowcy i pasażera, u którego w skarpecie ujawnili i zabezpieczyli 240 porcji białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Właścicielem nielegalnej używki okazał się 29-letni mieszkaniec Świebodzic. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
Ustawodawca przewidział za to przewinienie karę pozbawienia wolności nawet do lat trzech. Zatrzymany został objęty dozorem policji.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.