Honorowy Komitet Poparcia Bronisława Komorowskiego w Wałbrzychu zorganizował na placu Magistrackim konferencję prasową pt. „Razem głosujmy za wolnością”.
- Wałbrzych jest za Bronisławem Komorowskim, co udowodniła pierwsza tura, ale tym bardziej zachęcamy mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w głosowaniu i poparciu dla Bronisława Komorowskiego, który jest najlepszym kandydatem na to stanowisko – mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. – To człowiek, który walczył o wolność dla Polski, któremu można zaufać, który jest człowiekiem dialogu.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.