Sobota, 27 czerwca

Będą strzelać i grillować w Komorowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

W sobotę, 14 września na boisku sportowym w Komorowie odbędzie się I Samorządowo–Medialno–Sportowy Dwubój Strzelecki pn. "Strzelanie z grillowaniem".

Program imprezy obejmuje również atrakcje dla dzieci, loterię, bufet, a zwieńczeniem dnia będzie zabawa taneczna. Początek zmagań sportowych o godzinie 15.00

Organizatorami imprezy są Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy, LKS "Błękitni" Komorów, Sołectwo Komorów oraz GOKSiR w Świdnicy.

Więcej informacji: http://www.gmina.swidnica.pl/content/view/2834/1/

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka