Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Będzie bezpieczniej na drogach krajowych?

Sobota, 12 października 2013, 10:33
Aktualizacja: 10:34
Autor: red.
Gmina Dobromierz: Będzie bezpieczniej na drogach krajowych?
Fot. UG Dobromierz
Wrocławski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wciąż poprawia stan techniczny nawierzchni autostrad i dróg krajowych. W pierwszej kolejności remontowane są odcinki, gdzie natężenie ruchu jest największe i nawierzchnia jest najbardziej zniszczona.

Po wykonanych w ostatnim czasie remontach na autostradzie, przyszedł czas na drogi krajowe i ekspresowe. Obecnie remontowane są drogi na terenie gminy Dobromierz. Modernizacji poddane zostały dwa odcinki tj. odcinek drogi nr 5 od stacji paliw Pieprzyk do miejscowości Bronówek o łącznej długości 3170 m wraz ze skrzyżowaniami i zjazdami oraz odcinek drogi nr 34 od miejscowości Siodłkowice do Jaskulina, w ramach którego przebudowie ulegnie również zatoczka autobusowa w miejscowościach Siodłkowice i Jaskulin. Remonty w/w dróg polegają na sfrezowaniu istniejących zdegradowanych już warstw nawierzchni bitumicznych i ułożeniu nowych.

Apelujemy do mieszkańców, aby zachować szczególną ostrożność i dostosować się do nowych warunków oraz zasad ruchu drogowego wjeżdżając na remontowany odcinek drogi.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group