Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1330
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Remontują drogi

Czwartek, 14 maja 2015, 11:02
Aktualizacja: 13:43
Autor: red
Strzegom: Remontują drogi
Fot. UM Strzegom
Zakład Usług Komunalnych w Strzegomiu 17 kwietnia 2015 r. rozpoczął roboty w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni mineralno–bitumiczmych na drogach gminnych.

- Zadanie to wykonujemy na zlecenie i w uzgodnieniu z Urzędem Miejskim w Strzegomiu – mówi Zbigniew Zastawny, prezes spółki. Obecnie zakończono roboty w zakresie pierwszego zlecenia na ulicach: Kościuszki, Parkowej, Paderewskiego, Matejki, Kwarcowej, Niecałej, Mickiewicza, Kasztanowej, Dębowej, Brackiej, Różanej i Bukowej. W ramach tego zlecenia wbudowano 14,14 tony mieszanki mineralnej.

- Obecnie wykonujemy roboty na ulicach: Krótkiej, Dolnej i Brzegowej na odcinku od ul. Wałbrzyskiej do drogi wojewódzkiej nr 374, drogi osiedlowe w obrębie cmentarza przy ul. Olszowej – wyjaśnia prezes.

W następnej kolejności planowane są do wykonania roboty na ulicach: Rybnej, 3-go Maja, Rzeźniczej, Reja, Alei Wojska Polskiego - sukcesywnie do zakończenia robót na terenie miasta.

- W bieżącym roku ze względu na łagodną zimę obserwujemy zdecydowanie mniejszą ilość ubytków w jezdniach – dodaje Zbigniew Zastawny.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group