23-latek urodził się w brazylijskiej Kurytybie, ma paszport włoski i pozyskany został z Bielawianki Bielawa na zasadzie transferu definitywnego. Najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika, a swoje wysokie umiejętności pokazał choćby podczas ostatniego wygranego 3:1 sparingu z AKS-em Strzegom. Teraz będzie już do dyspozycji trenera Rafała Markowskiego podczas najbliższych meczów ligowych!
Brazylijczyk wzmacnia Polonistów
Audio
Czytaj na głos
Miejski Klub Sportowy Polonia–Stal Świdnica przedstawia nowego zawodnika, który wiosną wzmocni nasz zespół seniorów w rozgrywkach IV ligi. Do biało–zielonych szeregów dołącza Brazylijczyk z włoskim paszportem – Julio Cezar Gruba Filho!
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.