Czwartek, 25 czerwca

Chemiczni Olimpijczycy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Mateusz Drąg (klasa II matematyczno–fizyczna) i Maksymilian Zabijak (klasa III biologiczno–chemiczna) z II LO w Świdnicy zakończyli tegoroczną przygodę z chemicznymi olimpijskimi zmaganiami.

Obaj brali udział w II etapie okręgowym olimpiady, zarówno w części teoretycznej jak i laboratoryjnej. Podczas uroczystej gali z okazji zakończenia okręgowych etapów wręczono im nagrody i podziękowania.

Mateusz Drąg uzyskał nagrodę za najlepszy wynik dla ucznia spoza Wrocławia w pierwszym etapie okręgowym. Gratulujemy. Jednocześnie, warto przypomnieć, że obaj uczniowie byli najlepsi na Dolnym Śląsku w Drużynowym Konkursie Chemicznym organizowanym przez Politechnikę Wrocławską.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka