Obaj brali udział w II etapie okręgowym olimpiady, zarówno w części teoretycznej jak i laboratoryjnej. Podczas uroczystej gali z okazji zakończenia okręgowych etapów wręczono im nagrody i podziękowania.
Mateusz Drąg uzyskał nagrodę za najlepszy wynik dla ucznia spoza Wrocławia w pierwszym etapie okręgowym. Gratulujemy. Jednocześnie, warto przypomnieć, że obaj uczniowie byli najlepsi na Dolnym Śląsku w Drużynowym Konkursie Chemicznym organizowanym przez Politechnikę Wrocławską.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.